Teslimat

Siparişiniz, 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler; ambalajına zarar vermeden, eksiksiz, hasarsız ve ürün paketi bantlanmadan teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.


Gelen ürün öncelikle MODAMESTO tarafından incelenir. MODAMESTO üründe veya ambalajında herhangi bir  tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre MODAMESTO’nun iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

Aşağıdaki PTT Kargo İade kodu ile kargo ücretini ödeyerek ürünü tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

PTT Kargo İade Kodu: 705119816

İade Adresi:

Demircilerardı Mah. 9. Sok. No:3A Merkez/SİVAS

ONLINE DEĞİŞİM

modamesto.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünlerin değişimi için 0(552) 553 53 98 numaralı telefona mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR